Oryginalne gry strategiczne

Tych czytelników, których zajmują oryginalne Gry zachęcam gorąco do przeanalizowania stworzonej przez naszych specjalistów strony internetowej przedstawiającej symulacje ekonomiczne i gry menedżerskie z wielu obszarów dotykających biznesu. Prowadzimy na przykład symulacje z zarządzania projektami, problematyki sprzedażowej, symulacje komunikacyjne a jednocześnie symulacje na temat finansów i inwestycji.
Stworzona przez naszych trenerów oferta zawiera wiele programów: planszowe, realizowane w plenerze czyli outdoor, zbudowane na interaktywnych rekwizytach. Symulacje zostały opracowane dla zespołów liczących łącznie od pięciu do 180 pracowników. Są zaplanowane na czas od 60 minut do 16 godzin szkoleń o pasjonującym wydźwięku i ponadprzeciętnej efektywności jeśli mowa o rozwoju umiejętności.
jak łatwo odgadnąć nie są to w najmniejszym stopniu  symulacje losowe. Nie ma w nich  kostki czy rzucania monetą ani podobnych rekwizytów opartych na prostej przypadkowości gry.
Zajmujemy się także pisaniem autorskich gier jak również korporacyjnych symulacji od podstaw na zamówienie, krojonych na miarę.
symulacje opracował Rafał Szczepanik, uznany szkoleniowiec. Wdrożył w różnych firmach blisko sto gier dotyczących zagadnień miękkich (np. budowania zespołów i kilkadziesiąt symulacji dla różnorodnych grup uczestników – np. w sektorze finansowym, FMCG, sieciach hurtowni czy telekomunikacji i przemyśle ciężkim. Rafał napisał w minionych kilkunastu latach chyba największą liczbę symulacji na polskim rynku edukacyjnym.
Nie prowadzimy jednak gier rozgrywanych przez internet. Twierdzimy (a opieramy się na kilkuset szkoleniach opartych o tego typu formy edukacyjne), iż w warsztatach miękkich oraz menedżerskich bywają one znacząco mniej efektywną metodą nauczania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>