Szkolenie z motywowania pozafinansowego

Tego roku gorąco polecamy nasze nowopowstałe szkolenie z motywowania pozafinansowego. Jest to trening dedykowany menedżerom z spółek  sektora komercyjnego z branży Internetowej i nowych technologii, wydobywczej oraz supermarketów.

Szkolenie skupia się na zagadnieniach aktualnych w kryzysie gospodarczym. Program akcentuje kwestie które zwykle pojawiały się w sugestiach uczestników poprzednich szkoleń.  Próbujemy teraz odpowiedzieć na zainteresowania pracowników w aktualnej sytuacji gospodarczej.

Trening prowadzi niespodziewanie dla niektórych nie nasz znamy wszystkim konsultant Tomasz Józefiak . Ten projekt chcemy zdelegować Krystynie Stanisławskiej, która jest autorem tego programu. Jest ona młodym choć utalentowanym doradcą . Niedawno napisała pracę habilitayjną w tematyce tego szkolenia.

Szkolenia menedżerskie mamy zamiar prowadzić w wielu chwalonych przez uczestników obiektach szkoleniowych, które posiadają dobre sale konferencyjne. W pakiecie zapewniamy szansę skorzystania z dodatkowego wyposażenia hotelu, np. basen, kręgle i siłownia.

Wszystkie kwestie techniczne załatwia nasz stały partner – firma Training Projects. To pod jej skrzydłami będzie realizowane to szkolenie. Ponieważ liczba miejsc jest limitowana – dbamy o indywidualn charakter kursów – zapraszamy do wczesnej rejestracji miejsc dla uczestników.

Wszyscy uczestnicy dostaną po kursie materiały poszkoleniowe w postaci płyty CD  oraz pół roku indywidualnych porad drogą e-mail, a jednocześnie upust w naszym  internetowym forum eksperckim. Polecamy Państwa uwadze to szkolenie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>