Imprezy integracyjne

Pomysłodawcą naszych programów jest znakomity psycholog i także wzięty publicysta branżowy Marcin Bosak – zawodowo badacz i akademik, a po godzinach hobbysta krykietu jak równeż eksploracji jaskiń i  nauki sportu przez zabawę.

Nasze spotkania najczęściej realizujemy przede wszystkim – z racji lokalizacji naszego Klubu – na Dolnym Śląsku (w Zamku Topacz, Jeleniej Strudze, Pałacu Krobielowice i hotelu Łomnica) ale czasem też na Kaszubach, w województwie podkarpackim, w Karkonoszach, na Jurze Krakowsko Częstochowskiej i nad licznymi jeziorami.

W ofercie mamy pięć scenariuszy dotyczących spotkań motywacyjno integracyjnych dla Państwa pracowników. W pełnym spektrum dawki ruchu fizycznego – od artystyczno refleksyjnych programów dla osób nie szukających wysiłku, po survival z adrenaliną (współpracujemy z GOPR). Szkolenia integracyjne prowadzimy w okresie złej pogody rzecz jasna w budynku a gdy nie pada deszcz na zewnątrz.

Uczestnicy naszych konferencji team building, szkoleń i eventów uważają – jak wynika z prowadzonych przez nas ankiet poszkoleniowych – że jesteśmy godni zaufania i wiarygodni a na zajęciach sprawnie moderujemy ćwiczenia. Zachęcamy do zorganizowania z nami imprezy team building.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>