Motywowanie zespołu

Po krótkiej przerwie znowu, w naszej tegorocznej ofercie programów, jest stworzony – na podstawie naszych badań motywacji – program pogłębienia wiedzy uczestników  z obszaru  zarządzania procesem motywacyjnym w zespole. Zapraszamy jak najuprzejmiej. Wyjazd na ten trening dedykujemy  przede wszystkim ludziom pracującym w warunkach stresu, spadku motywacji, wypalenia zawodowego i braku finansowych systemów motywacyjnych.

Spotkanie przewidziano na 12 godzin. Program  realizowany jest metodą nauki przez doświadczenie. Zajęcia w połowie oparte są na symulacjach i grach biznesowych. Prelekcje trenera to co najwyżej krótki ułamek czasu – dotyczy to jedynie prezentacji wyników naszych badań oraz wynikających z nich wniosków praktycznych. Pozwala to na uczestnictwo  większości uczestników przez niema cały czas prowadzenia szkolenia.

Trening realizowany jest w chwalonym przez klientów obiekcie konferencyjnym pod Wrocławiem – Zamek Topacz  Koszt pobytu, zawierający popołudniowe atrakcje jest bardzo umiarkowany.

Po warsztacie wszyscy dostaną materiały w postaci płyty CD z wynikami naszych badań oraz praktycznymi narzędziami do planowania działań motywacyjnych.

Trening realizuje facilitator z uznanym w biznesie nazwiskiem. Dawniej pracował jako wiodący ekspert ds. badań motywacyjnych w znajej firmie doradczej z tzw. Wielkiej Piątki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>