Kolejna gra na szkolenia i wyjazdy – licencja

Informujemy naszych Klientów, że w proponowanej przez nas ofercie szkoleń dla rynku małych firm rodzinnych, stowarzyszen NGO i sektora publicznego od ostatniego miesiąca posiadamy symulację integracyjną: Ekstremalne rozgrywki w nietypowym wariancie zabawy w las vegas (Roboczy tytuł zabawy jest do poprawki – niemniej wyraża istotę ćwiczenia.)
Tą grę organizujey na warsztatach z zarządzania, z organizacji czasu pracy oraz na szkoleniach team building. Gra jest użyteczna również na szkolenia fachowe – jako zabawa integracyjna. Oryginalne jej wykorzystanie to Symulacje Strategiczne .

CHARAKTERYSTYKA GRY:
Zagadnienia merytoryczne w ramach zabawy: przedsiębiorcze i proaktywne reagowanie
Kraj pochodzenia praw autorskich: Litwa
Czas prowadzenia: 45 minut
Liczba uczestników: minimalnie 6, maksymalnie 19.
Rekwizyty: wstażka fitness – sztuk dziewięć, mieszadło do zapraw – sztuk dwie, pojemnik na spinacze okrągły- sztuk cztery, trochę kawy zbożowej, paczka wiśniowych farbek, mop

REFERENCJE
„TENREH” Monika Hernet, Przychodnia Lekarska Barbara Bogacka-Gancarczyk, „PROFIL” Wytwórnia Profili Budowlanych z PVC Spółka z o.o., Instalcompact Sp. z o.o., P.P.U.H. SCORPION, Marcinkowski Broker sp. Z o.o., Przedsiębiorstwo Budowy Dróg – Roman Dyba Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Miasto i Gmina Mikstat, Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Poznaniu Sp. z o.o., Powiat Jarociński, Miasto i Gmina Ostrzeszów, Stowarzyszenie Filmowo – Artystyczne ”Moviola”, AZS TENNIS CLUB – Park Skaryszewski, Koalicja Na Rzecz Zdrowia Psychicznego , Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Euro 6″, Stowarzyszenie Animacji w Przestrzeni , Stowarzyszenie Fox Pro , Stowarzyszenie na rzecz Dzieci i Młodzieży „Program Stacja”, Stowarzyszenie Teatr Adekwatny, Towarzystwo Miłośników Historii, Zespół Szkół Sportowych Nr 1 Im. płk. Henryka Leliwy-Roycewicza
Gra była także realizowana na studiach podyplomowych „Biologia”

POLECANE KSIĄŻKI:
Konsultantom zainteresowanym tym narzędziem proponujemy lektury:

 • Globalny kryzys finansowy XXI wieku-Wioletta Nawrot
 • Przemiana- Brian Tracy
 • Aktywne ćwiczenia szkoleniowe. Uczenie przez doświadczanie-Mel Silberman
 • Uniwersalne zasady spekulacji-Brent Penfold
 • Spirala wzrostu-Hans Christoph Binswanger
 • O krok dalej. Jak motywować pracowników-Chris Brady, David Macleod
 • Współczesne tendencje w zarządzaniu zasobami ludzkimi-małgorzata Tyrańska

  SZKOLENIE DLA PROWADZACYCH GRĘ:
  Data: zostanie podane po zebraniu grupy
  Miejsce: Wizna, hotel Klub Mazurski, ulica Rzeczypospolitej, aleja 2b
  Opłata za jedną osobę: 2500 złotych +23% VAT. Proponujemy prawo płatności w ratach – osiem wpłat.
  W cenie spotkania znajduje się menu lunch. Przystawka: Kompozycja ze śledzi w trzech wybornych sosach . Zupa: Krem borowikowy z boczkiem wędzonym . Drugie danie: Schab w sosie węgierskim z ziemniakami gotowanymi i surówką z białej kapusty . Deser: Szarlotka na ciepło podana z lodami waniliowymi i płatkami migdałów. Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Herbata – Assam Bari, English Breakfast, Earl Grey, Sweet Berries, Cream Orange, Morgentau, Green Dragon, Fruity White, Refreshing Mint, Espresso,Kawa z mlekiem.