Kolejna symulacja na szkolenia z zarządzania – kurs trenerski

Informujemy naszych Klientów, iż w naszym katalogu gier dla branży małych firm rodzinnych, podmiotów niezarobkowych i administracji samorządowej od następnego kwartału przedstawiamy grę menedżerską: Ekstremalne zawody w niezwykłym wariancie zabawy w Astrotraining (Roboczy tytuł tej symulacji jest dopiero tymczasowy – jednak odzwierciedla przebieg tego modułu.)
Powyższą grę realizujemy na warsztatach z podejmowania decyzji, z organizacji czasu pracy i na szkoleniach team building. Gra nadaje się też na szkolenia fachowe – jako aktywizator. Główne jej przeznaczenie to Gry Menedżerskie .

PODSTAWOWE DANE DOT. GRY:
Tematyka symulacji: efektywność indywidualna i zespołowa
Miejsce pochodzenia gry: Włochy
Czas trwania całej sesji: trzy do czterech godzin
Liczba uczestników: od 8, maksimum 18.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: rower – sztuk pięć, szelki bezpieczeństwa – sztuk dziesięć, kleje w sztyfcie- sztuk siedem, trochę ciastek, paczka ceglastych kredek, łyżka cedzakowa

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Ultra Dariusz Waligóra, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Rowitex Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Handlowo- Produkcyjne JEANS Teresa i Jan Szablewscy Spółka Jawna, Przedsiebiorstwo Ulic i Mostów Sp. z o.o., EKO-PŁYTA Sp. z o.o., Zakład Elektroniczny „FOSTER” Eugeniusz Fengier, Ryszard Owczarz Spółka Jawna, Bank Spółdzielczy w Nowym Tomyślu , Miasto Poznań, Powiat Nowotomyski, Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Poznaniu , Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski, Ośrodek Działań Artystycznych Firlej, Fundacja „Sens Życia i Odpowiedzialność”, Fundacja Sztuka i Współczesność, Olimpiady Specjalne Polska, Stowarzyszenie Animacji w Przestrzeni , Stowarzyszenie Krajowe Wobec Bezrobocia , Stowarzyszenie Przyjaciół „SOS”, Stowarzyszenie Towarzystwo Autorów Teatralnych, Towarzystwo „Nasz Dom”, Zespół Społecznego Gimnazjum Specjalnego „Dać Szansę” i Społecznej Szkoły Podstawowej „Dać Szansę”
Symulacja była również rozgrywana na studiach doktoranckich „Geodezja, kartografia, ”

BIBLIOTECZKA:
Trenerem chcącym poszerzyć swoją wiedzę dot. gry proponujemy niniejsze pozycje literaturowe:

 • Patologia transformacji – Witold Kieżun
 • Zarządzanie zasobami ludzkimi-Michael Armstrong
 • Grupowe rozwiązywania problemów-Mike Robson
 • Finanse dla niefinansistów-Krzysztof Bednarz
 • Komunikacja wizualna. Public relations, raklama, branding-Monika Bronowicz
 • Logistyka w przedsiębiorstwie-Zdzisław Sarjusz-Wolski
 • Złote zasady negocjacji-Ivan Bureš

  SZKOLENIE DLA PROWADZACYCH GRĘ:
  Termin: na razie nieokreślone
  Miejsce: Szerzyny, ośrodek Wald Spa & Wellness, ulica Miła 32
  Cena treningu: 3000 złotych plus podatek VAT. Oferujemy możliwość regulowania ratalnie – siedem miesięcznych wpłat.
  W cenie kursu zawarty jest catering. Przystawka: Pieczony rostbef serwowany na sałatce z grillowanych ziemniaków, warzyw i cebuli dymki z sosem balsamico. Zupa: Krem z aromatycznych prawdziwków serwowany z ziołowymi grzankami . Drugie danie: Grillowany karczek wieprzowy podany na warzywach grillowanych w duecie złocistych frytek. Deser: Kremowe babeczki w papilotkach. Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.