Badanie potrzeb szkoleniowych – team building

Monitorując plany szkoleniowe pracodawcy w zakresie projektów incentive, nasi szkoleniowcy zadają szefowi personalnemu oraz liniowemu kierownikowi szkolonych osób wiele pytań.
Prowadząc praktycznie każde, niezależnie od wielkości spotkania, powinniśmy przecież rozumieć, w jakie plany wpisują się organizowane udane szkolenia integracyjne czyli tak zwany team building .
Przykładowe pytania dla pracodawców:
Co jest głównym celem wyjazdu?
Jaki dział w firmie reprezentuje grupa?
Które zagadnienia poruszamy na evencie, np. motywowanie a może zarządzanie zmianami?
Jak mocno ekstremalne powinny być zadania?
Dokąd chcemy pojechać?
Jaką kwotą dysponujemy?
Czy są jakieś zadania, których nie organizować bo grupa ich nie polubi albo ma ich przesyt?
Tego typu problemów jest znacznie więcej. Rozmowa z zamawiającym trwa niejednokrotnie ponad dwie godziny. Wyłącznie dobre przeanalizowanie potrzeb umożliwia stworzenie sensownego harmonogramu eventu.

KILKA NIETYPOWYCH STATYSTYK ODNOŚNIE TEAM BUILDING Z POPRZEDNIEGO MIESIĄCA:
- Najchętniej zamawiana forma ćwiczeń : nagrywanie filmów i teledysków
- Najlepiej ocenione w ankietach po szkoleniu zabawy – opinie grup: zadania wspinaczkowe
- Statystyczna liczebność grupy szkoleniowej: dwieście osób.
- Najlepsze dla zamawiającego dni tygodnia na impreze: weekend.
- Najczęściej zamawiana lokalizacja: Dolny Śląsk

ŹRÓDŁO: Training Projects
Od kilkunastu lat istniejemy w branży wydarzeń i konferencji korporacyjnych pod marką Training Projects. Wykonujemy plenerowe szkolenia team building i niezwykle dynamiczne wyjazdy integracyjne dla przedsiębiorstw i organizacji.
Pracujemy jako drużyna szkoleniowców z sporym stażem na kierowniczych stanowiskach w przedsiębiorstwach ale jednocześnie uprawnieniami związanymi z wspinaczką i grotołastwem, co umożliwia nam realizację wydarzeń w formie plenerowej, łącząc budowanie postaw pracowniczych oraz zabawę o fuzycznym charakterze. Nasi szkoleniowcy to również autorzy artykułów w prasie branżowej i nietuzinkowe osobowości.
Nasze scenariuszowe wyjazdy integracyjne i edukacyjne szkolenia team building są cenione przez setki przedsiębiorstw z całego kraju.
Jesteśmy świadomi, że zadowalające szkolenie czy wyjazd to także przyjazny hotel. Na sprawdzonej i stale weryfiowanej liście mamy wiele ciekawych miejsc ze wszystkich rejonów Polski. Polecamy nasze imprezy integracyjne jak również team building.Zwykle wykonujemy projekty w Karkonoszach, w centralnej części kraju jak również nad morzem. Wolimy obiekty w pewnej odległości od miast . Przy dobrej pogodzie pracujemy na dworze, a jeżeli jest deszcz lub zimno – w budynku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>